نبض بازار

وپترو با صف خرید بازگشایی شد : ۲۱۸۰ ریال

سیلام بازگشایی شد : صف خرید در قیمت ۳۳۶۵ ریال ( ۶۲ درصد مثبت )
خبری در بازار دست به دست می شود مبنی بر ازادسازی سقف فولاد . این خبر کاملا منطقی است ولی این که مقاومت دولت شکسته شده کمی باید تردید کرد … جعفر سرقینی معاون وزیر صمت در جلسه نمایندگان اتاق بازرگانی تهران از برداشتن سقف رقابتی محصولات فولادی در بورس کالا خبر داد. وی در این خصوصی نکاتی را تصریح نمود: از زمانی كه نرخ ارز ملتهب شد بر بازار فلزات نيز تاثير گذاشت. درزمينه فلزات خودكفا هستيم به طورى كه ٢.٥ برابر نياز كشور فولاد و ٢.٥ برابر نياز كشور روى توليد مى كنيم بنابراين جو روانى موجود در بازار براى اين صنعت غلط است.از زمانى كه سقف رقابت مس و آلمينيوم در بورس را برداشتيم قيمت ها حدود ٥٤درصد رقابتى شدند.سقف رقابت فولاد در بورس كالا را بر مي داريم كه در اين صورت رقابت حدود ٣٠درصد خواهد شد. قيمت هر گرم ميلگرد در اوج نوسانات ارزى ٤٦٠٠تومان بود كه روز گذشته به ٤١٠٠ تومان رسيد و با آزادسازى قيمت فولاد، فردا با قيمت حدودا ٣٦٠٠ عرضه خواهد شد./ با اقتصاد

با گذشت حدود یک ساعت از ابتدای معاملات بهبود تقاضا در کلیت بازار به خصوص در گروه فراوده های نفتی و نمادهای پالایشی مشهود می باشد.

چکاپا با افزایش تقاضا در سقف قیمتی ۶۰۲ تومان روبه روست و تا این لحظه معاملاتی به ارزش ۱۱ میلیارد تومان را پشت سر گذاشته است. چکاوه نیز ۴ درصد مثبت حوالی ۲۶۹ تومان حجم می خورد.

در عرضه اولیه سهم “نطرین” به هر کد (نفر)، حدود ۱۰۹ سهم درقیمت ۴۹۱۴ ریال (سقف قیمت) ، تعلق گرفته است

شاخص کل در پایان معاملات امروز با ۱۵۷۸ واحد رشد به عدد ۱۴۸۵۷۷ واحد رسید. نمادهای فولاد، کگل، کچاد، فخوز، اخابر و وامید بیشترین تاثیر منفی و نمادهای فارس، شبندر و پارس بیشترین تاثیر منفی را بر روی شاخص کل داشتند. ارزش کل معاملات بورس هم به رقم ۱۰۶۳ میلیارد تومان رسید.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۶/۲۰

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار نبض بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *