گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

#شکبیر عطف به نامه شماره ۶۰/۱۶۷۲۹۱ مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، مبني بر آزاد سازي سقف رقابت كالاهاي پتروشيمي در بورس كالا به استحضار مي رساند ، از بين توليدات مجتمع پتروشيمي امير كبير تنها محصولات پليمري اين شركت به ميزان حدوداً ۶۰ درصد از طريق بورس كالا در داخل كشور به فروش مي رسد و الباقي محصولات پليمري صادر ميگردند ، لذا آثار ناشي از تغييرات نرخ فروش محصولات شركت بخاطر آزاد سازي سقف قيمت در بورس كالا و نرخ خريد خوراك و يوتيليتي در سود آوري شركت تاثيرگذار خواهد بود كه طي دوره مالي منتهي به ۱۳۹۷/۱۲/۲۹در صورتهاي مالي شركت منعكس و به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسيد

خرینگ برای نوسان بیش از ۵۰% و وپخش برای فروش دارایی متوقف شد

#کرمان ازسال قبل ۶۱% کمتر سود خالص داشته و در مجموع با سرمایه جدید هم تنها ۲۰۵ ریال سود محقق کرده است

#شوینده و فروش دارایی … روش سه دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و مستحدثات و منافع برج اداری -تجاری واقع در نبش خیابان بخارست و خیابان هفتم توسط شرکت سرمایه گذاری ساختمان گروه صنایع بهشهر تهران(که ۲۰۰۰ متر مربع از ساختمان مذکور با کاربری اداری متعلق به هلدینگ شوینده است) از طریق مزایده عمومی . اطلاعات مربوط به شرح فرایند مزایده در صفحه ۲۶ روزنامه دنیای اقتصادی روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ منتشر شده است.لازم به یادآورست مالکیت ۲۰۰۰ متر از کاربری اداری ،ساختمان اداری – تجاری مورد مزایده متعلق به هلدینگ شوینده است و بهای تمام شده ۲۰۰۰ متر ساختمان مذکور طبق یادداشت شماره ۲-۴ صورتهای مالی تلفیقی حسابرسی شده ۶ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱هلدینگ شوینده ، حدود ۳۳۰ میلیارد ریال می باشد

#شگل از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۱۲/۹/۶/۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. با توجه به افزايش بيش از ۲۰ درصد در قيمت پاياني سهام اين شرکت طي ۵ روز معاملاتي متوالي ، به استحضار مي رساند که تفييرات خاصي در روند سود دهي و فروش محصولات ايجاد نشده و با توجه به افزايش ۲۵ درصدي نرخ فروش محصولات اين شرکت در جهت پوشش بخشي از تورم ايجاد شده در نرخ هاي عوامل توليد بوده و افزايش نرخ فروش مذکور توانايي پوشش افزايش نرخ عوامل توليد را نداشته ، مضافاً اينکه بدليل تفييرات ايجاد شده در نحوه تعيين نرخ پايه فروش محصولات پتروشيمي در بورس کالا اين تصميم تاثير قابل ملاحظه اي در افزايش بهاي تمام شده توليدات ( مايعات شوينده ) خواهد داشت.

#شگل تایید کرده است که حرکت نرخ دلار و حرکت بورس کالا در بهای تمام شده او موثر است و هزینه هارا افزایش خواهد داد

شغدیر در ۵% اول با صف خرید نزدیک ۲۰ میلیونی

#شزنگ همچنان برمدار زیان در ۹ ماهه منتهی به ۳۱مرداد ۹۷ به ازای هر سهم ۶۵۰ ریال زیان شناسایی کرده است

بانک #دی شفاف سازی زده است که بله می فروشیم نیروگاه را !! به استناد ماده ۲ مکرر ۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در پایگاه خبری بورس ۲۴ مبنی بر فروش سهام شرکت توليد نيروي برق دماوند(شرکت سهامي ع به استحضار می رساند چنين تصور شده است فروش سهام آن شرکت نهايي شده است در حاليکه بانک در مرحله ارزشيابي است و به محض مشخص شدن قيمت نهايي،مراتب از طريق آگهي مزايده منتشر خواهد شد.
بتا سهم

تاریخ :۱۳۹۷/۰۶/۳۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

………………………………………………………………………
درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ گزارش بازار روزانه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *