“تاپکیش” با ۱۷۰ تومان کشف قیمت شد/ کاهش سهمیه و آمار خریداران هفتمین شرکت

فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام تجارت الکترونیک پارسیان کیش در بازار دوم معاملات فرابورس آغاز شد و هر سهم این شرکت تازه وارد ۱۷۰ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دقایقی پیش فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام تجارت الکترونیک پارسیان کیش در بازار دوم معاملات فرابورس آغاز شد و هر سهم این شرکت تازه وارد ۱۷۰ تومان کشف قیمت شد.

در این رویداد ۴۰ میلیون سهم “تاپکیش” در محدوده ۱۶۰ تا ۱۷۰ تومان هر سهم و با حداکثر سهمیه ۸۰۰ سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی آماده واگذاری بود که به دلیل استقبال سرمایه گذاری ، به هر فرد حقیقی و حقوقی حدود ۲۳۵ سهم تخصیص داده که با این اوصاف بیش از ۱۷۰ هزار نفر می توانند اقدام به خرید این شرکت کنند.

همچنین امروز سهام تجارت الكترونيك پارسيان که مالک حدود ۲۰ درصدی “تاپکیش” است با صف خرید و رشد ۵ درصدی قیمت روبرو شد.

تجارت الکترونیک پارسیان کیش بعد از شرکت های پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس ، کشت و دام قیام اصفهان و عطرین نخ قم، هفتمین شرکت جدید سال بشمار می رود.
بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۶/۳۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

……………………………………………………………………
درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *