“شبصیر” با ۸۵۰ تومان کشف قیمت شد/ ثبت رکورد جدید با کاهش سهمیه

با آغاز فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام پتروشیمی قائد بصیر، هر سهم این شرکت جدید ۸۵۰ تومان کشف قیمت و با کاهش سهمیه ، رکورد جدیدی در تعداد خریداران ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ساعاتی پیش فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت پتروشیمی قائد بصیر در فرابورس آغاز و هر سهم این شرکت تازه وارد ۸۵۰ تومان کشف قیمت شد.

این عرضه شامل ۳۳ میلیون سهم “شبصیر” بود که محدوده ۸۰۰ الی ۸۵۰ تومان و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۶۵۰ سهم تعیین شده بود که به دلیل استقبال بیش از ۲۶۰ هزار نفر متقاضی، به هر کد حدود ۱۲۶ سهم تعلق گرفت و رکورد تازه ای در عرضه اولیه بعد از رکورد ۲۱۲ هزار خریدار کشت و صنعت دامپروری پارس به دست آمد.

بنابراین گزارش، این شرکت بعد از شرکت های پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، داروسازی آوه سینا و کشت و صنعت دامپروری پارس، دهمین شرکت جدید سال بشمار می رود.
بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۱۵

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *