گزارش بازار شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷

شاخص کل با افت (۸۶۹) واحدی در محدوده ۱۸۴۲۳۰ ایستاد.ارزش معاملات در بورس به بیش از ۱۰۹۵ میلیارد تومان و در فرابورس به ۳۵۸ میلیارد تومان رسید.نمادهای وامید ، وبصادر ، کچاد بیشترین تاثیر مثبت و پارس ،وبملت ، تاپیکو بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص داشتند

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور گفت: با توسعه صندوق‌های سرمایه‌گذاری و انتشار اوراق مالی که بازده بالا و جذاب دارند می توان شرایط را برای هدایت بخشی از نقدینگی به بورس فراهم کرد. وی افزود: در سال های گذشته علاوه بر برنامه ریزی برای هدایت نقدینگی به بازار سرمایه اقداماتی نیز برای جذب نقدینگی های خرد جامعه صورت گرفته است.

در نیم ساعت پایانی شاهد تشدید عرضه در کلیات بازار هستیم.سهامداران در خرید ، مدیریت سرمایه را لحاظ کنند.

زمزمه عرضه اولیه گهر زمین با نماد کگهر دراین هفته جدی تر شده است

در چند رشته ای ها وامید امروز نیز با رشد قیمت همراه هست و وصندوق و وغدیر افت بیش از ۲ درصدی را تجربه می نمایند. نماد وبانک نیز از دیگر نمادهای مثبت گروه می باشد.

نماد معاملاتي شركت قند نقش جهان «قنقش» امروز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ در تابلو پايه ج بازار پايه فرابورس ايران گشايش مي يابد. در اين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: ۱)معاملات نمادهاي درج شده در تابلوي پايه ج ، صرفا در روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته قابل انجام است. ۲) محدوديت حجمي (حداكثر تعداد اوراق در هر سفارش) در نماد معاملاتي مذكور به ميزان ۵۰،۰۰۰ سهم تعيين مي شود.

در حالی ارزش معاملات به ۹۰۰ میلیارد تومان بالغ شده که ارزش معاملات سه بانک اصل چهل و چهاری از مرز ۲۵۰ میلیارد تومان عبور کرده است. وتجارت و وبصادر سعی دارند به قیمت درصد مثبت برسند و صف فروش وبملت جمع شده است.

عضو هیات مدیره بانک خاورمیانه تاکید کرد: اتصال بانک‌ها به سوییفت فقط برای مبادلات غذا و دارو

محمدتقی صمدی در مورد تکرار شایعه ادغام بانک سرمایه در بانک ملت گفت: این شایعه دو سال پیش هم از سوی برخی مطرح شده بود . بنابراین چنین شایعه ایی هیچ پایه و اساسی ندارد و به شدت تکذیب می شود.

تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۱۹

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *