شرایط صنعت سرب و روی

 

 

نمادهای تحت بررسی: فزرین فاسمین کیمیا فتوسا فرآور کاما

مدل بررسی: سیستمی و با مفروضات ثابت برای تمامی نمادها

این یک بررسی اولیه برای فهم شرایط صنعت سرب و روی با توجه به گزارش های ماهانه اسفند و میزان تحقق درآمد فصل زمستان و طبعا مجموع سال ۱۴۰۰ است و در آن سال مالی تمامی نمادها برابر با سال تقویمی فرض شده است.

محاسبات کاملا سیستمی بوده و با یک مفروضات ثابت برای تمام صنعت در نظر گرفته شده و نمادهایی که پتانسیل بهبود p.e دارند در این گزارش درج شده اند.

*در این گزارش، نرخ فروش شمش روی برای کل سال ۱۴۰۱، برابر با نرخ دی ماه ۱۴۰۰ فرض شده است به عبارتی، با فرض آنکه قیمت جهانی در نقطه ای باشد که مشمول عوارض نگردد.

*سود سرمایه گذاری فاسمین و کاما در EPS نهایی تاثیر مهمی دارد لذا سیاست تقسیم سود این شرکت ها می تواند سود برآوری را با خطا مواجه کند.

*تقسیم سود مجمع در p.e fw 1401 لحاظ نشده است.

#روی #سرب #عوارض_صادراتی

ولید هلالات

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

نمادهای تحت بررسی: فزرین فاسمین کیمیا فتوسا فرآور کاما مدل بررسی: سیستمی و با مفروضات ثابت برای تمامی نمادها این یک بررسی اولیه برای فهم شرایط صنعت سرب و روی با توجه به گزارش های ماهانه اسفند و میزان تحقق درآمد فصل زمستان و طبعا مجموع سال ۱۴۰۰ است و در آن سال مالی تمامی نمادها برابر با سال تقویمی فرض شده است. محاسبات کاملا سیستمی بوده و با یک مفروضات ثابت برای تمام صنعت در نظر گرفته شده و نمادهایی که پتانسیل بهبود p.e دارند در این گزارش درج شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *