بخش ۵ : استراتژی معاملاتی (۱)

ما در این دوره فرا می گیریم که ، روانشناسی چگونه و به شکل همه زندگی ما را تحت کنترل دارد . چه راهکار های برای تسلط بر ذهن و مغز وجود دارد . و تمرین هایی را در این خصوص ارایه می دهیم و عملکرد مغز را بصورت ریشه ای مورد بحث قرار می دهیم .

در جلسه پنجم دوره معامله گری ، به موضوع استراتژی معاملاتی می پردازیم . در این جلسه از دو مفهوم پلن معاملاتی و استراتژی معاملاتی استفاده می کنیم . و هر دو موضوع را در یک قالب قرار می دهیم و به اهمیت این موضوع اشاره می کنیم . استراتژی معاملاتی یکی از اضلاع ( مثل موفقیت ) را پوشش می دهد.

در این درس سعی می کنیم ساختار استراتژی معاملاتی را مورد بحث قرار دهیم . در مورد مزایای داشتن استراتژی معاملاتی صحبت می کنیم تا درک کنیم که بدون داشتن برنامه مشخص معاملاتی نمی توانیم هرگز در بازار سود مستمر و پایدار داشته باشیم .

 

 

 

 

بخش قبلی : تحلیل ۱۰۰ درصدی بازار

 

بخش بعدی : استراتژی معاملاتی (۲)

 

مشاهده همه ی قسمت های فیلم آموزشی پرایس اکشن و جریان سفارشات توسط عیسی غریبلو

 

فراچارت

#آموزش_تحلیل_تکنیکال    #پرایس_اکشن

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *