بخش ۶ : استراتژی معاملاتی (۲)

ما در این دوره فرا می گیریم که ، روانشناسی چگونه و به شکل همه زندگی ما را تحت کنترل دارد . چه راهکار های برای تسلط بر ذهن و مغز وجود دارد . و تمرین هایی را در این خصوص ارایه می دهیم و عملکرد مغز را بصورت ریشه ای مورد بحث قرار می دهیم.

آنچه در جلسه ششم دوره معامله گری می آموزیم : استراتژی شخصی چیست و من چگونه باید استراتژی معاملاتی موفقی بسازم ؟

یکی از ارکان مهم استراتژی (با درصدموفقیت بالا) این امر می باشد که استراتژی معاملاتی باید با توجه به ساختار حقیقی بازار بنا شده باشد ، نه بر اساس دیدگاه دیگران !

یکی از چالش های بزرگ در خصوص استراتژی معاملاتی موضوع عدم درک درست بازار می باشد . در دنیا اطلاعات غلط زیادی در خصوص بازار ها وجود دارد که بر اساس قدرت دنیای وب منتشر شده و سبب گمراهی اکثر علاقمندان این حوزه گردیده است . ما سعی کردیم در بخش مربوط به استراتژی معاملاتی این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار دهیم تا به امید خدا معامله گر راه درست را پیدا نماید.

 

 

 

 

بخش قبلی : استراتژی معاملاتی (۱)

 

بخش بعدی : استراتژی معاملاتی (۳)

 

مشاهده همه ی قسمت های فیلم آموزشی پرایس اکشن و جریان سفارشات توسط عیسی غریبلو

 

فراچارت

#آموزش_تحلیل_تکنیکال    #پرایس_اکشن

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *