بخش ۷ : استراتژی معاملاتی (۳)

یکی از مهمترین عوامل موفقیت مباحث روانشانسی هستند . هر معامله گر دارای روانی است که زندگی شخصی و معامله گری او را کنترل می نماید. این مبحث اینقدر مهم می باشد که به نظرم تنها عامل موفقیت در بازارها عامل روانشناسی است . معامله گر با روانی درست می تواند روند های درست بازار را شناسایی نماید . و با روانی درست می تواند درست و به موقع وارد معاملات گردد و همچنین با کمک روانی سالم می تواند بهترین مدیریت سرمایه را اجرا نماید.
در قسمت هفتم این دوره و در ادامه جلسات قبلی به مبحث نوع ساختار های بازار می پردازیم و راهنمایی می کنیم معامله گر را که چگونه باید با توجه به ساختارهای بازار استراتژی معاملاتی خود را پیاده سازی نماید . در بازار های مختلف (استاک مارکت ، فیوجر، سهام ،رمز ارزها ، فارکس) مثال هایی را از چگونگی رفتار مارکت ها می زنیم و اجازه می دهیم تا بازار با زبان خود سخن بگوید. چرا که تنها خود بازار است که حقیقت را می گوید.

 

 

 

بخش قبلی : استراتژی معاملاتی (۲)

 

بخش بعدی : استراتژی معاملاتی (۴)

 

مشاهده همه ی قسمت های فیلم آموزشی پرایس اکشن و جریان سفارشات توسط عیسی غریبلو

 

فراچارت

#آموزش_تحلیل_تکنیکال    #پرایس_اکشن

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *