بخش ۸ : استراتژی معاملاتی (۴)

یکی از مهمترین عواملی که برای یک معامله گر نیاز است ، شناخت او نسبت به بازار ها است . یک معامله گر باید آگاه باشد که بازار چگونه کار می کند ؟ چه عواملی بر حرکات بازار تاثیر گذار هستند ؟ بزرگان بازار چه کسانی هستند و چگونه تصمیم می گیرند؟ ما در این دوره می آموزیم که ساختار های غالب بازار چگونه شکل می گیرند ، چگونه عرضه و تقاضا شکل می گیرد و چگونه فرصت های معاملاتی ایجاد می گردند . وقتی که نوع ساختار های بازار فرا گرفته شود ، معامله گر می تواند در هر بازاری معامله نماید.

در قسمت هشتم به این موضوع می پردازیم که بازار بر اساس خرید و فروش شکل می گیرد. هر طرف خریدار و فروشنده با حجم های خرید و فروش، بازار را تکان می دهند و سبب ایجاد نواحی عرضه و تقاضا در بازار می شوند . اشاره داریم به این موضوع که هر ابزاری که ما بخواهیم در بازار استفاده کنیم نیازمند این است که در ابتدا بازار را درست درک کنیم . سپس اشاره داریم به اینکه در یک استراتژی موفق چه مواردی را باید همیشه مد نظر قرار دهیم.

 

 

 

 

بخش قبلی : استراتژی معاملاتی (۳)

 

بخش بعدی : روانشناسی (۱)

 

مشاهده همه ی قسمت های فیلم آموزشی پرایس اکشن و جریان سفارشات توسط عیسی غریبلو

 

فراچارت

#آموزش_تحلیل_تکنیکال    #پرایس_اکشن

 

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *