شکربن
شکربن

با توجه به گزارش آذر ماه شرکت…در ۹ ماهه شرکت ۸۰٪ فروش رو پوشش داده…نرخ فروش شرکت برای نیمه دوم سال ۳ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۶۴۸ تومان بوده که تو سه ماهه پاییز بطور متوسط ۳میلیون و ۷۸۹ هزار تومان فروخته ضمن اینکه روند نرخ فروش صعودی بوده و در آذر ماه به ۳ میلیون و ۸۷۸ هزار تومان رسیده!!

حاشیه سود ناخالص تو نیمه اول سال ۲۵٪ بوده …جالبه بدونید که برای کل سال بر اساس عملکرد نیمه اول بودجه کرده ۲۰٪‌!!یعنی نیمه دوم سال رو باید با حاشیه سود ناخالص ۱۶٪‌کار کنه!!! در فصل پاییز از تابستون هم بهتر کار کرده!!!

حالا با در نظر گرفتن اینکه هر یه درصد اصلاح سود ناخالص ۳۱ ریال میاره رو سود شکربن…در نظر بگیرید که اگه برگرده به ۲۵٪ همون نیمه اول(که شواهد نشون میده بالاتر هم میره) ۹ تا ۳۱ ریال میشه ۲۷۹ ریال به اضافه ۶۴۵ ریالی که اعلام کرده میشه ۹۲۴ ریال به ازای هر سهم!!

تاریخ: ۹۶/۱۰/۰۶

لینک کانال تلگرام

ما را در آپارات دنبال کنید

لینک صفحه اینستاگرام

……………………………………………………………………

درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

شکربن – شکربن – شکربن – شکربن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *