بازارگردانی سهام “های وب ” با یک تغییر روبرو شد

بازارگردانی “های وب ” با یک تغییر روبرو شد و سهام آن از امروز تا سه ماه آینده با این تغییر و سایر شرایط قبلی ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی بازگشایی دوشنبه گذشته نماد داده گسترعصرنوین بعد از ۸ ماه غیبت آن هم با شرایط خاص و بازارگردانی سه ماهه ، سهام آن با صف فروش سنگین چند ده میلیون سهمی روبرو و طی این مدت با افت حدود ۹٫۵ درصدی به ۵۴۳ تومان دیروز رسید.

در این رابطه مقرر شده از امروز سهام این شرکت ۴۰۰ میلیارد تومانی با یک تغییر در بازارگردانی معامله شود. به این ترتیب با درخواست تامین سرمایه تمدن که عهده دار بازارگردانی “های وب” است ، دامنه نوسان روزانه ۲ درصدی به ۴ درصد تغییر می کند.

به نظر می رسد این درخواست که با موافقت بورس تهران هم روبرو شده با هدف متعادل کردن عرضه و تقاضا سهام در روزهای آینده مطرح شده است.

در این رویداد، تامین سرمایه تمدن به عنوان بازارگردان بوده و معامله سهام این شرکت تا اطلاع ثانوی به صورت تحت احتیاط انجام خواهد شد. در این رویه حداکثر دامنه نوسان ۲ درصد مثبت و منفی و دامنه مظنه ۳ درصدی تعیین شده است.

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۰۵

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *