نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

عرضه یک میلیارد و ۷۶ میلیون و ۸۵۹ هزار یورو ارز از سوی پتروشیمی‌ها از ابتدای راه‌اندازی بازار ثانویهدبیر انجمن کارفرمایان پتروشیمی گفت: از تاریخ ۱۶ مرداد ۹۷ تا ۱۹ شهریور ۹۷ یک میلیارد و ۴۶۷ میلیون و ۹۳۲ هزار یورو ارز در بازار ثانویه عرضه شده که از این میزان ۷۳ درصد یعنی یک میلیارد و ۷۶ میلیون و ۸۵۹ هزار یورو مربوط به پتروشیمی‌ها بوده است.

نرخ فروش سکه تمام به ۴,۳۶۱,۵۰۰تومان رسید

تیپیکو ۱۰۰۰ ریال تقسیم کرد

پالایش نفت اصفهان امروز ۱۰۰۰۰ تن وکیوم باتوم با قیمت پایه ۱۲,۷۱۴ ریال (برابر با پایه قبلی) به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که در نهایت، این محصول با میانگین قیمت یعنی ۲۷,۸۱۲ ریال ( ۱۱۸٫۷۵ درصد بالاتر از پایه و ۲۸٫۷۳ درصد کمتر از میانگین قیمت قبلی) معامله گردید.

شبندر/پالایش نفت بندرعباس امروز ۱۲۰۰۰ تن وکیوم باتوم با قیمت پایه ۱۳,۳۵۰ ریال(۲۰۱٫۱ درصد کمتر از پایه قبلی) به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که با میانگین قیمت ۲۹,۴۷۶ ریال (۱۲۰٫۸ درصد بالاتر از پایه و ۲۶٫۶۷ درصد پایین تر از میانگین قیمت قبلی) معامله گردید.

در پایان معاملات روز جاری شاخص کل با بیشترین تاثیر از رشد نمادهای فولاد، فارس، کگل، کچاد ، پارسان، شبندر، پارس با افزایش ۶۴۷۵ واحدی روبرو شد. حذف سقف رقابت محصولات فلزی در بورس کالا اقبال به گروه فلزی و معدنی را به دنبال داشت و جوی مثبت را در سرتاسر بازار موجب شد. ثبت رکورد رشد طی یک روز و همچنین لمس سطح ۱۵۵ هزار واحدی شاخص کل، از نکات قابل توجه در معاملات روز جاری بود.

شاخص کل ۱۵۵,۰۶۱ /۶۴۸۳٫۴۸ واحد مثبت /ارزش بازار ۵،۹۱۸،۱۵۳ میلیارد ریال /ارزش معاملات ۱۱,۳۹۰ میلیارد ریال /حجم معاملات ۳٫۳۶۹ میلیارد سهم /نمادهای تاثیر گذار در شاخص /فولاد ۷۰۴ واحد مثبت /فارس ۵۰۲ واحد مثبت /کگل ۴۹۶ واحد مثبت /پارس ۲۵۸ واحد مثبت /کچاد ۲۴۲ واحد مثبت /پارسان ۲۲۵ واحد مثبت /شبندر ۱۹۶ واحد مثبت

بیشترین حجم معاملات /خساپا ۱۸۳ میلیون سهم /فولاد ۱۷۲٫۲ میلیون سهم /تاپیکو ۱۴۳٫۳ میلیون سهم /فملی ۱۳۰٫۴ میلیون سهم /ونیروح ۱۲۲ میلیون سهم

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۲۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *