نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

عرضه یک میلیارد و ۷۶ میلیون و ۸۵۹ هزار یورو ارز از سوی پتروشیمی‌ها از ابتدای راه‌اندازی بازار ثانویهدبیر انجمن کارفرمایان پتروشیمی گفت: از تاریخ ۱۶ مرداد ۹۷ تا ۱۹ شهریور ۹۷ یک میلیارد و ۴۶۷ میلیون و ۹۳۲ هزار یورو ارز در بازار ثانویه عرضه شده که از این میزان ۷۳ درصد یعنی یک میلیارد و ۷۶ میلیون و ۸۵۹ هزار یورو مربوط به پتروشیمی‌ها بوده است.

نرخ فروش سکه تمام به ۴,۳۶۱,۵۰۰تومان رسید

تیپیکو ۱۰۰۰ ریال تقسیم کرد

پالایش نفت اصفهان امروز ۱۰۰۰۰ تن وکیوم باتوم با قیمت پایه ۱۲,۷۱۴ ریال (برابر با پایه قبلی) به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که در نهایت، این محصول با میانگین قیمت یعنی ۲۷,۸۱۲ ریال ( ۱۱۸٫۷۵ درصد بالاتر از پایه و ۲۸٫۷۳ درصد کمتر از میانگین قیمت قبلی) معامله گردید.

شبندر/پالایش نفت بندرعباس امروز ۱۲۰۰۰ تن وکیوم باتوم با قیمت پایه ۱۳,۳۵۰ ریال(۲۰۱٫۱ درصد کمتر از پایه قبلی) به ازای هر کیلو در بورس کالا عرضه کرد،که با میانگین قیمت ۲۹,۴۷۶ ریال (۱۲۰٫۸ درصد بالاتر از پایه و ۲۶٫۶۷ درصد پایین تر از میانگین قیمت قبلی) معامله گردید.

در پایان معاملات روز جاری شاخص کل با بیشترین تاثیر از رشد نمادهای فولاد، فارس، کگل، کچاد ، پارسان، شبندر، پارس با افزایش ۶۴۷۵ واحدی روبرو شد. حذف سقف رقابت محصولات فلزی در بورس کالا اقبال به گروه فلزی و معدنی را به دنبال داشت و جوی مثبت را در سرتاسر بازار موجب شد. ثبت رکورد رشد طی یک روز و همچنین لمس سطح ۱۵۵ هزار واحدی شاخص کل، از نکات قابل توجه در معاملات روز جاری بود.

شاخص کل ۱۵۵,۰۶۱ /۶۴۸۳٫۴۸ واحد مثبت /ارزش بازار ۵،۹۱۸،۱۵۳ میلیارد ریال /ارزش معاملات ۱۱,۳۹۰ میلیارد ریال /حجم معاملات ۳٫۳۶۹ میلیارد سهم /نمادهای تاثیر گذار در شاخص /فولاد ۷۰۴ واحد مثبت /فارس ۵۰۲ واحد مثبت /کگل ۴۹۶ واحد مثبت /پارس ۲۵۸ واحد مثبت /کچاد ۲۴۲ واحد مثبت /پارسان ۲۲۵ واحد مثبت /شبندر ۱۹۶ واحد مثبت

بیشترین حجم معاملات /خساپا ۱۸۳ میلیون سهم /فولاد ۱۷۲٫۲ میلیون سهم /تاپیکو ۱۴۳٫۳ میلیون سهم /فملی ۱۳۰٫۴ میلیون سهم /ونیروح ۱۲۲ میلیون سهم

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۲۱

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ نبض بازار ۲۱ شهریور ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *