گزارش روزانه بازار ۲۶ شهریور ۱۳۹۷

صفوف خریدبازار امروز وتجارت ددام دزهراوی شاراک تاپیکو وامید وپخش شیراز تیپیکو وبملت بفجر کسرا بترانس ونوین شسینا پارس غاذر شکربن جم شخارک خگستر مبین غشهد مداران داسوه دفارا پارند های وب و در فرابورس نطرین کوثر غفارس اعتلا کمرجان صف خرید هستند

#کلوند تاکید کرده خط تولید را کمی تغییردادیم و محصولات با کیفیت تر و بهتر میزنیم فروش بهتر شده در مرداد ۹۵% فروش داخلی بوده ۵% صادرات / احتمالا نرخ های فروش را بالا می برند / تا ۵ ماهه ۱ میلیون دلار صادر کرده است منتهی نمیدانیم چرا ۴۲۰۰ تسعیر کرده ! / در ۶ ماهه اتی بهای تمام شده ۲۰ تا ۲۵% بیشتر می شود /۲۵ میلیارد ریال هم برنامه بودجه تبلیغاتی برای پایان سال دارد . در مجموع شفاف سازی خوبی بوده است

#آسیا کنفرانس گذاشته و توضیح داده است که به نظر اطلاعات خوبی است . تایید کرده است ۶۱ میلیون دلار مازاد تراز ارزی دارد (البته در عدد شرکت خیلی شفاف ننوشته است ) ، نزدیک به ۱۴۸ میلیارد تومان پرتفوی او روی سود است و به محض فروش سود شناسایی می شود / برنامه افزایش سرمایه دارد/ ملک ولنجک تقریبا تمام شده ۷۱ میلیارد تومان تمام شده و ۱۲۰ میلیارد تومان ارزش گذاری شده . باقی موارد در مورد ذخایر و ضریب خسارت است . به نظر گزارش خوبی را داده است

#کدما برای بهسازی بخشی از خط تولید فعالیت خود را کم میکند که این موضوع که حدود ۲۱ میلیارد ریال از ان پیش بینی درامد داشت

#رمپنا کم کم باید خود را برای کنفرانس آماده کند به نظر سوالات مهم بازار در این توقف پاسخ داده می شود

خبرخوب برای #کالا و رشد درامد های شرکت … با عنایت به اطلاعیه های ذکر شده در بخش دلایل تغییرات، نسبت به برآورد درآمدهای حاصل از کارمزد معاملات در ۷ ماهه پایانی سال ۱۳۹۷ اقدام شد در نتیجه، درآمد حاصل از کارمزد معاملات برای دوره ۷ ماهه پایانی سال ۱۳۹۷ از مبلغ ۳۹۳٫۱۹۱ میلیون ریال به مبلغ ۵۵۲٫۴۵۱ میلیون ریال افزایش می یابد و در نهایت درآمد برآورده شده حاصل از کارمزد معاملات برای کل سال ۱۳۹۷ از مبلغ ۷۵۸٫۶۳۳ میلیون ریال به مبلغ ۹۱۷٫۸۹۲ میلیون ریال افزایش یافت.

#ثشاهد مزایده گذاشت ولی باتوجه به عدم شرکت فردحقیقی یاحقوقی درمزایده،مراتب جهت انجام اقدام بعدی دردستور کار هیئت مدیره شرکت قرار میگیرد.

#ثعرب از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشي از عرضه و تقاضا در بازار سهام مي باشد.
بتا سهم

تاریخ :۱۳۹۷/۰۶/۲۶

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

……………………………………………………………………………….
درباره شرکت کارگزاری فارابی:

شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.

این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.

همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.

این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *