گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

#تپکو شرکت توليد تجهيزات سنگين هپکو موضوع: عدم پاسخگویی ناشر در خصوص علت نوسان قیمت سهام

#مبین عدد درامد مرداد را تغییر داد و از ۱۲۰۱ میلیارد ریال قبلی به ۴۴۴۵ میلیارد ریال رسیده است و جمع فروش به ۱۹۰۲۰ میلیارد ریال رسیده است هنوز مبین روی حرف خود است و زاگرس هم روی حرف خودش شرکت در توضیح گفته است . دلایل اصلاح:درقراردادفروش،‌نرخ تسعير ارزبانک مرکزي ملاک است.تاتاريخ ۱۵مرداد نرخ ۴۴۱۲۰ريال اعمال شدو سپس نرخ بازار سنا ملاک عمل است ودر صورت اعلام مبناي جديد ،صورتحساب اصلاحي ارسال و اطلاع رساني خواهد شد

بانک #حکمت در ۱۲ماهه در تلفیقی ۲۳ ریال و در اصلی ۵۰ ریال زیان داشته که عدد خوبی نیست نسبت به سال قبل کاهشی بوده است

#کپارس شفاف سازی زده است . از بازار جدید صادراتی در قطر و ادامه بازار در عراق صحبت میکند . در مرداد نزدیک به ۴۰ میلیارد ریال صادرات داشته است در تیر ۲۸ میلیارد ریال بوده است

#بفجر از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشي از عرضه و تقاضا در بازار سرمايه، تحليل و تصميم گيري سرمايه گذاران محترم نسبت به وضعيت آينده شرکت بوده است

میانگین محصولات ورق گرم فولاد این بار حوالی ۴۰۰۰ بوده ، این عدد در اخرین گزارش ماهانه شرکت ۲۷۰۰ بوده است !

#شتوکا و شفاف سازی … از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشي از تحرکات بازار و افزايش تقاضابوده است

شفاف سازی #شغدیر در مورد کاتالیست بسیار جالب است . قبل از هر چیز باید گفت ۵۰% فروش داخل و ۵۰% صادرات دارد امروز نرخ محصول در بورس کالا مشخص می شود ولی در مورد کاتالیست قرار بوده از اروپا بخرد طرف اروپایی بعد از تحریم دبه کرده است و حالا از مبادی مختلف در حال خرید است دقت کنید به ظاهر مشکلی برای خرید کاتالیست ندارد ولی شرایط کمی خاص شده و همه را وعده داده می شود و میگردد و انجام می شود

#حخزر از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳/۶/۹/۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر ناشي از عرضه و تقاضا در بازار ،تحليل و تصميم گيري سرمايه گذاران محترم بر اساس آخرين اطلاعات منتشره مورخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۷نسبت به وضعيت آينده شرکت بوده است.

روز مهم بورس کالا … افزایش قیمت محصولات شغدیر شاراک جم مارون و پتروشیمی پارس/ رشد قیمت ۱۰۰% پی وی سی به محدوده ۱۰۰۰۰۰ ریال
بتا سهم

تاریخ:۱۳۹۷/۰۶/۲۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷گزارش روزانه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *