اثر گزارش عالی شرکت بورسی با رشد ۱۰۳۹ درصدی سود در معاملات امروز

گزارش عالی یک شرکت بورسی از عملکرد نیمه اول سال و اعلام رشد ۱۰۳۹ درصدی سود منجر به خرید امروز سهام آن شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حفاری شمال که دو ماه پیش برای بار در حضور ۹ ساله اقدام به افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی کرد ( از ۲۶۰٫۵ به ۵۲۱ میلیارد تومان) و سه هفته پیش هم از افزایش ۶۷۰ درصدی سود حاصل از تسعیر دارایی و بدهی های ارزی خبر داده بود با انتشار گزارش عالی عملکرد ۶ ماه اول ، امروز با صف خرید بیش از ۱۹٫۵ میلیون سهمی روبرو شد.

براساس این گزارش، “حفاری” در حالی طی سه ماه اول با زیان ۹۲ ریالی همراه شده بود که اعلام کرد در پایان شهریور قادر به تحقق ۹۳۲ ریال سود هر سهم شده که نسبت به دوره مشابه قبل نشان از جهش هزار و ۳۹ درصدی دارد.

در این رابطه کارگزاری آبان در تحلیلی اعلام کرد حفاری شمال در سال مالی گذشته با سرمایه ۲۶۰ میلیاردتومانی به ازای هر سهم ۲۶۴ ریال سود داشت و در شش ماه نخست سال جاری هم با سرمایه جدید ۵۲۱ میلیارد تومانی به ازای هر سهم ۹۳۲ ریال سود محقق کند که سود خالص نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش چشمگیر ۱۰ برابری را تجربه کرده است.

در این دوره در حالیکه مبلغ درآمدهای عملیاتی با رشد ۴۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۵٫۴ هزار میلیارد ریال افزایش یافته، بهای تمام شده تنها ۶ درصد افزایش را تجربه کرده که این عامل سبب شده سود ناخالص با رشد ۵۸۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۱٫۷ هزار میلیارد ریال افزایش یابد.

همچنین حفاری در شش ماهه نخست امسال ۵٫۲ هزار میلیارد ریال سود تسعیر ارز داشته است که این مبلغ ۸۶ درصد سود عملیاتی شرکت در این دوره است.
بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۸/۰۹

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *