پیش بینی این هفته بازار و ۴ گروه بزرگ و مهم بورس

وضعیت این هفته بازار سهام و ۴ گروه بزرگ و مهم بورس با تکیه بر متغیرهایی چون قیمت نفت ، افزایش احتمالی قیمت خودرو و بازارهای جهانی توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی بورس اولین روز هفته جاری را با شاخص ۱۶۶ هزار و ۸۶۰ واحدی شروع می کند که کارگزاری آبان اعلام کرد بازار سهام در هفته گذشته با افت هیجانی آغاز کرد و با خوش بینی به بهبود وضعیت بازارهای جهانی پس از توافق موقت آمریکا و چین به تعادل رسید.

با توافق احتمالی اوپک، قیمت نفت افزایش یافته که می تواند فضای معاملاتی گروه های متاثر از این موضوع ( شرکت های حاضر در صنعت فرآورده های نفتی ) و البته کلیت بازار را تحت تاثیر قرار دهد.

گروه خودرو نیز با توجه به اخبار مربوط به افزایش نرخ از دیگر گروه های مستعد رشد است.

اما در دیگر گروه ها، انبوه سازها در اواخر بازار هفته گذشته با اقبال مواجه شدند و احتمالا همچنان در کانون توجه نقدینگی کوتاه مدتی بازار باشند.

در بانکی ها گزارش بانک ملت می تواند به ابهامات این گروه دامن بزند هرچند وضعیت مثبت احتمالی بازار می تواند این گروه را نیز با خود همراه کند .

در بازارهای جهانی ، متغیرهای بنیادی می تواند پشتیبانی از روند رو به رشد شاخص دلار را تضعیف کند. تضعیف متغیرهای بازار کار در کنار اصرار ترامپ به توقف رویه افزایش نرخ بهره می تواند به رشد بازارهای کالایی بیانجامد.

از لحاظ نموداری هم موج صعودی اخیر می تواند با شتابی کمتر از موج نزولی اخیر رشد کند و در این میان انگیزه های رشد قیمت های جهانی مهمترین انگیزه بازگشت بازار خواهد بود.
بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۱۷

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *