توضیح رکورددار افزایش سرمایه و ۸ شرکت منجر به صف خرید و توقف نماد شد

درادامه روزهای بی رمق و فرسایشی بازارسهام، رکورددار افزایش سرمایه و ۸ شرکت دیگر رویدادهای مهم مثبت و منفی را اعلام کردند که با توقف نماد و صف خرید همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاملات کم رمق و همراه با فرسایش بازار سهام امروز هم درحالی با افت ۶۸۰ واحدی شاخص و عقب نشینی به رقم ۱۶۳ هزار و ۲۳۵ واحدی و داد و ستد ۳۳۹ میلیارد تومانی به پایان رسید که شرکت های كارخانجات‌ مخابراتي‌ايران‌ ، پاكسان‌، داروسازي‌ فارابي‌، پگاه گلستان ، بسته‌ بندي‌ ايران‌، صنعتي مينو، شهد ایران و داروسازي كاسپين تامين از رویدادهای مهم مثبت و منفی خبر دادند.

در این میان نماد “شپاكسا، دفارا دارای صف خرید و “لکما” منفی، بسته شد و نمادهای “غگلستا، فبيرا، غصينو ، غشهد و كاسپين” هم بعد از آغاز داد و ستد باز نشد.

براساس این گزارش، شرکت كارخانجات‌ مخابراتی ایران از سال ۹۴ تاکنون، رکورددار افزایش سرمایه بی سابقه ۲۱۸۳ درصدی ( از ۶٫۱ به ۱۴۰ میلیارد تومان) است.

کارخانجات مخابراتی ایران (فروش بخشی از ملک واقع در منطقه ویژه اقتصادی فارس)

پاکسان (افزایش ۴۸ درصدی سود هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ آذر و از ۱۰۷۵به ۱۵۹۳ ریال به دلیل افزایش نرخ فروش محصولات صادراتی و صنعتی و کاهش نرخ خرید مواد اولیه خارجی و همچنین افزایش مقدار فروش کل محصولات)

قند اصفهان (واگذاری بخشی اززمینهای شرکت به شهرداری درقبال معوض)

داروسازی کاسپین تأمین (فروش ۲ واحد از ۶ آپارتمان های دفتر مرکزی)

پگاه گلستان (اعلام میانگین قیمت محصولات با توجه به افزایش قیمت شیر و جدول قیمت )

صنعتی مینو (افزایش ۴۸ درصدی برخی از محصولات گروه بیسکویت و آبنبات و جدول قیمت )

شهد ایران (فروش ۹۰ میلیارد تومانی باغ مشهد )

شرکت صنايع بسته بندي ايران (مزایده ۳۸٫۵ میلیارد تومانی بخشی زمین کارخانه شرکت واقع در کیلومتر ۸ بزرگراه فتح)

داروسازي فارابي (فروش ساختمان دفتر اصفهان)
بورس پرس

تاریخ :۱۳۹۷/۰۹/۲۰

دریافت کد بورسی آنلاین

افتتاح حساب آتی سکه

راهنمای دریافت کد بورسی

کانال ما در تلگرام

…………………………………………………………………………………
برای ثبت نام در کارگزاری فارابی و یا دریافت کد بورسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و از خدمات منحصر به فرد کارگزاری فارابی و پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور استفاده نمایید.

دریافت کد بورسی

کد بورسی چیست؟

کد بورسی شناسه یکتای شما برای معاملات در بورس اوراق بهادار و یا فرابورس است که با داشتن آن می‌توانید برای خود (یا شرکت) سهام و یا اسناد خزانه اسلامی (اخزا) و یا تسهیلات مسکن خرید و فروش نمایید. کد بورسی همانند شماره ملی منحصربه فرد است. پس از داشتن کد بورسی می توانید از طریق یک (یا چند کارگزاری) به خرید و فروش سهام (و یا اوراق اسناد خزانه اسلامی و یا تسهیلات مسکن) بپردازید.

حتی اگر از چند کارگزاری خرید و فروش آنلاین سهام انجام دهید، کد بورسی شما یکسان خواهد بود. (زیرا پس از تکمیل مراحل اولیه، درخواست شما در سازمان بورس انجام می‌شود.) بعد از داشتن کد بورسی لازم است رمز خرید و فروش آنلاین سهام دریافت کنید و معاملات خود را آغاز کنید. اکنون در چند دقیقه می‌توانید همزمان برای دریافت کد بورسی و خرید آنلاین سهام اقدام کنید. با این روش می‌توایند به صورت آنلاین و رایگان کد بورسی دریافت کنید.

پیمانکاران دولت لازم است برای دریافت مطالبات خود یک مرتبه کد بورسی اخذ نمایند. جهت دریافت کد بورسی برای خرید و فروش اسناد خزانه اسلامی ( اخزا ، سخا )روی لینک پایین صفحه کلیک کنید .

کارمزد فروش اسناد خزانه اسلامی چقدر است؟

هنگام فروش اسناد خزانه اسلامی، طبق قوانین سازمان بورس، به صورت خودکار مبلغی به عنوان کارمزد از شما کسر می‌شود. این کارمزد دو بخش است شامل ۰٫۰۰۰۶۳ کارمزد کارگزار و ۰٫۰۰۰۱۴۴ کارمزد شرکت فرابورس، که جمعا ۰٫۰۰۰۷۷۴ می‌باشد. (یعنی بابت فروش ۱۰۰ میلیون تومان اسناد خزانه، ۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان کارمزد از شما کسر می‌شود.)
…………………………………………………………………………..
درباره شرکت کارگزاری فارابی:
شرکت کارگزاری فارابی، کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی از سال ۱۳۷۲ فعالیت عملیاتی خود را در بازار سرمایه آغاز نمود.
این شرکت با هدف ارائه خدمات نوین و جهان تراز به مشتریان، همواره توسعه کمی و کیفی فعالیت هایش را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.
در این راستا با هدف توسعه کمی فعالیت ها تعداد ۲۷ شعبه و تالار اخصاصی معاملات توسط این کارگزاری در سراسر کشور راه اندازی گردید.
همچنین این شرکت با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، طرح ریزی و توسعه خدمات نوینی را در دستور کار خود قرار داده است که از جمله آنها میتوان به طراحی و معرفی سامانه معاملات آنلاین فارابیکسو اشاره نمود که با توجه به وضعیت پلت فرم های معاملاتی موجود، در نوع خود محصول منحصر به فردی در بازار ایران محسوب میشود.
این شرکت در حال حاضر با تمرکز بر دو عنصر « نوآوری مبتنی بر فن آوری » و « کیفیت مشتری محور » به عنوان مزیت های رقابتی اصلی خود برآنست تا جایگاه خود را به عنوان نخستین کارگزاری جهان تراز در ایران بیش از پیش تثبیت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *