قیمت گذاری دستوری بازی در زمین تحریم و مخالفت با تحقق جهش تولید است

جمعی از کارشناسان و سهامداران بازار سرمایه با انتشار نامه ای سرگشاده از به حاشیه کشیده شدن منویات مقام معظم رهبری توسط سیاست‌های چپگرایانه دولت در قیمت‌گذاری دستوری و رانت جویانه ابراز نگرانی کردند

در این نامه آمده است

در حالی که مقام معظم رهبری در چندسال اخیر مکرر در قالب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و نام‌گذاری سالها با عناوین اقتصادی بر لزوم توجه به تولید تاکید فرموده‌اند متاسفانه در عمل این سیاست‌های راهگشا کنار گذاشته شده و متاسفانه تفکرات بر خواسته از اقتصاد اسلامی در برابر تفکرات چپ و نهادگرایانه مکررا قربانی شده‌اند. بی توجهی به مردمی سازی اقتصاد، دخالت مخرب در اقتصاد، واردات‌های ویرانگر و وابستگی به واردات که امنیت غذای کشور را به خطر انداخته است از جمله مواردی بوده که دولت در آن مکرر از چارچوب فرمایشات و رهنمودهای معظم له خارج شده است اگر به این وضعیت دلار زدگی و امید واهی به غرب داشتن را نیز اضافه کنیم وضعیتی دردناک و تاسف آور را خواهیم دید که هم اکنون در اقتصاد کشور حاکم بوده و دور از شان یک ملت انقلابی است.

متاسفانه اخیرا بار دیگر این شرایط به صورتی عجیب و همزمان با آخرین تلاشهای مذبوحانه دشمنان در برقراری تحریم‌های خارجی، بنگاه‌ها و شرکتهای بازار سرمایه آماج تحریمها و تخریب‌های داخلی قرار گرفته‌اند.

افرادی معلوم الحال با سابقه سیاه رانت‌خواری و انباشت ثروت بادآورده در پشت پرده تصمیمات خلق الساعه دولتی در حال بازی در زمین تحریم‌های آمریکا جهان خوار هستند و با علم کردن سیاست نخ نما شده قیمت‌گذاری فولاد جهت مطامع رانت جویانه خود، کمر به نابودی این صنعت و توقف صادرات بسته‌اند.

این در حالی است که زحمتکشان و دلسوزان صنعت فولاد در سالهای اخیر زیر فشار تحریم‌ها و با اعتقاد به خودباوری و عزم انقلابی تاکنون این صنعت را به پیش برده‌اند. در این شرایط امضا کنندگان این نامه از کلیه دلسوزان اقتصاد کشور به ویژه جناب آیت الله رییسی ریاست قوه قضاییه و جناب دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان انقلابی مجلس شورای اسلامی در خواست دارند نسبت به انحرافات رخ داده از موضع انقلابی و اسلامی برخورد کرده و اجازه بازی دولت در زمین رانت خواران و در جهت منافع و مطامع دشمنان این مرز و بوم را ندهند و یکبار برای همیشه به حاکمت تفکرات پوسیده چپگرایانه در اقتصاد کشور با ممنوعیت قیمت‌گذاری محصولات شرکتهای پذیرفته شده در بازار سرمایه اقدام کنند.

امضا کنندگان این نامه اطمینان دارند در سایه پرهیز از دخالتهای مخرب و تمرکز بر تحقق سیاستهای تبیین شده مقام معظم رهبری که براساس سیاستهای اسلامیست، تولید ملی افزایش یافته و قیمتها کاهش خواهند یافت و تلاش دشمنان برای به زانو درآوردن این ملت بزرگ نقش بر آب خواهد شد.

ولید هلالات

#فولاد   #قیمت   #بورس

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *