#میهن  به استناد ماده ۱۲ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع مي‌رساند با توجه به ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده توسط ناشر، نماد معاملاتی حداکثر به مدت ۲ روز کاری متوقف می گردد.

#پکویر با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-02A-316 مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۶  بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۰  افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۶,۵۴۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۹,۷۷۹,۶۰۰ میلیون ریال ( از محل سود انباشته مبلغ ۳۲۳۹۶۰۰ میلیون ریال ، میلیون ریال و از آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی مبلغ میلیون ریال ) در در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.
#شگامرون  به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر،
تعلیق نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ ادامه می یابد.
#کتوسعه    شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در نظر دارد استخراج و فروش مواد معدنی تعدادی از کارگاههای معدنی خود را به شرح ذیل به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید:کارگاه غربی ۵ معدن دریژان دورود با ماده معدنی چینی
مهم برای #وسدید 
  اعلام سودهای سالهای ۱۳۷۲ الی ۱۴۰۱ شرکت فراب 
مبلغ تعديل سنواتی  ۱,۱۴۳,۸۴۳ میلیون ریال
#حفارس حمل کالاهای گندم، برنج، شکرخام و روغن خام و سایر کالاهای تکلیفی شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران در استان های سمنان و سیستان و بلوچستان به شهرهای داخل استان و سایر استان های کشور با تناژ برآوردی ۲۵۰،۰۰۰ تن و درآمد برآوردی ۱،۵۰۰،۰۰۰ میلیون ریال- نحوه تسویه حساب پس از ارایه هرصورتحساب به صاحب کالا با اعمال کسر ۶٫۸۵ درصد از مبلغ هر صورتحساب پس از بررسی مدارک مثبته توسط کارفرما ظرف مدت یک ماه پس از کسورات قانونی مبلغ قابل پرداخت، پرداخت می شود که جزییات در نامه پیوست آورده شده است.
#حفاری و افزایش سرمایه 
گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۹,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي و جلوگيري از خروج وجه نقد، صرفه جويي در هزينه هاي مالي،استفاده در طرح هاي افزايش بهره وري و نگهداشت سطح و استفاده از معافيت مالياتي که در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده
لوله و پروفيل سپنتا تهران از زیرمجموعه های #فپنتا در ۱۲ماهه به سود ۱۴۷۳ میلیارد ریالی رسیده است
#سرود در گزارش ۱۲ماهه به سود ۷۴۳۲ ریالی رسیده است
سرود در ۳ماهه به سود ۲۴۴۶ ریالی و ۶ماهه به عدد  ۴۷۲۲ ریالی رسیده
در ۹ماهه این عدد  ۶۴۳۵ ریال بود 
در ۳ماهه سهم ۲۱۸۳ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۱۹۸۰ میلیارد ریال سود خالص داشت
 در ۶ماهه این عدد  ۴۱۶۵ میلیارد ریال و سود خالص ۳۸۲۴ میلیارد ریال بود
در ۹ماهه  سود عملیاتی ۵۸۳۱ و سود خالص ۵۲۱۲ میلیارد ریال بود
در ۱۲ماهه  سود عملیاتی ۶۹۱۵ و سود خالص ۶۰۱۹ میلیارد ریال بود
#قصفها
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت قند اصفهان
درصد افزایش سرمایه: ۱۵۶۰۰ درصد
محل تامین افزایش سرمایه: مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها
#وثنو در ۶ماهه به سود ۲۲۴ ریالی رسیده است
بانک #دی
پیرو گزارش منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر بر اعلام نرخ تسعير اقلام پولي دارايي ها و بدهي ها به استحضار می رساند حسب مصوبه جلسه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ هيات عامل محترم بانک مرکزي ج.ا.ا، مقرر گرديد نرخ تسعير اقلام پولي دارايي ها و بدهي هاي ارزي بانک ها و موسسات اعتباري غيربانکي براي گزارشگري مالي پايان سال مالي ۱۴۰۲ به منظور اعمال در دفاتر بانک ها و موسسات اعتباري غيربانکي و تهيه صورتهاي مالي، بر اساس نرخ خريد حواله ETS مرکز مبادله ارز و طلاي ايران در تاريخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ و با رعايت استانداردهاي حسابداري تعيين و اعمال شود. بدين منظور خاطر نشان مي گردد عمليات مذکور تاثير با اهميتي بر صورت عملکرد دوره مالي مزبور اين بانک نخواهد داشت.
#توریل دارایی فروخت و بیش از ۱۹۰۰ میلیارد تومان سود شناسایی کرد
 پیرو آگهی منتشره در صفحه ۳۱ روزنامه دنیای اقتصاد به شماره ۵۹۶۳ مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ شرکت توکا ریل تمام سهام متعلق به خود در شرکت توکا کشش را از طریق مزایده عمومی با قیمت پایه تعیین شده توسط کارشناسان رسمی دادگستری واگذار نماید .
نتايج برگزاري مزايده:جلسه کمیسیون معاملات در ساعت ۱۰صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ با حضور نماینده شرکت کننده در مزایده برگزار و پس از کنترل اسناد و مدارک و مطابقت آن با آیین نامه معاملات پاکات بازگشایی گردید و پس از کنترل مدارک و طی کلیه مراحل قانونی و رعایت مقررات به استناد ماده ۳۷ آیین نامه معاملات، موضوع جهت تصمیم گیری به هیات مدیره ارجاع گردید. در این رابطه جلسه هیات مدیره در ساعت ۱۲/۴۵ برگزار وبه استناد مصوبه پیوست، هیات مدیره نظر موافق خو را با فروش تمامی سهام شرکت توکا کشش متعلق به شرکت توکا ریل به شرکت کشت و صنعت آکسون اعلام نموده اند.
مبلغ مورد توافق۲۰,۰۲۰,۰۰۰ میلیون ریال
نحوه تسويه۳۵ درصد مبلغ فروش بصورت نقد طی ۵ روز از زمان انعقاد قرارداد و الباقی در چهار قسط طی ۲۴ ماه از زمان اولین پرداخت خواهد بود .شایان ذکر است پرداخت اقساط براساس کارمزد ۳۰ درصد سالانه محاسبه و به قیمت پیشنهادی خریدار اضافه میگردد .
خالص ارزش دفتري دارايي انتقالي۱,۰۸۲,۴۸۴ میلیون ریال
#گوهران ۳ماهه با سرمایه جدید به سود ۲۲۰ ریالی رسیده است .با توجه به ماهیت شرکت باید ۱۲ماهه به سود نگاه کرد
#سخزر در گزارش ۱۲ماهه به سود ۴۸۲۱ ریالی رسیده است
سخزر ۶ماهه با گزارش خوب ۲۶۷۵ ریال سود محقق کرد 
در ۳ماهه به سود ۷۷۴ ریالی رسیده است در ۹ماهه هم با عدد خوب ۴۱۹۰  ریالی مواجه  بود .
سهم  ۳۹۸ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۳۸۶ میلیارد ریال سود خالص دارد
۶ماهه ۱۴۰۹ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۱۳۳۷ میلیارد ریال سود خالص دارد
در۹ماهه  سود عملیاتی ۲۲۶۱ و سود  خالص ۲۰۹۵ میلیارد ریال بود
در ۱۲ماهه ۲۷۲۴ میلیارد ریال سود عملیاتی و ۲۴۱۰ میلیارد ریال سود خالص دارد و پیشرفت قوی نداشته است
#شپلی در گزارش ۱۲ماهه تلفیقی حسابرسی شده به سود ۱۸۱ ریالی رسیده است و در سود اصلی این عدد ۷۹ ریال بود
#زماهان جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت ۱۶:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ در استان تهران ،شهر تهران به آدرس تهران -ميدان توحيد خيابان پرچم-پلاک ۷۰ کانون توحيد برگزار میگردد 
#دزهراوی جلسه مجمع عمومی این شرکت در ساعت ۱۰:۰۰ روز پنج شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ در استان تهران ،شهر تهران به آدرس مجموعه فرهنگي ورزشي تلاش واقع در خيابان وليعصر- نرسيده به چهارراه شهيد چمران(پارک وي ) برگزار میگردد 
#چفیبر شرکت تولید فیبر ایران (سهامی عام) در نظر دارد اقلام ضایعاتی راکد و غیر قابل استفاده خود را واقع در استان گیلان منطقه آزاد انزلی ابتدای بلوار شهید فاتحی کارخانه تولید فیبر ایران با در نظر گرفتن کلیه ضوابط قانونی از طریق مزایده عمومی به صورت نقد به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط واگذار نماید.
#توریل به استناد ماده ۱۲ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع مي‌رساند با توجه به ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده توسط ناشر، نماد معاملاتی حداکثر به مدت ۲ روز کاری متوقف می گردد.
#فاراک  بر اساس ابلاغیه شماره ۰۰۰۲-۱۴۰۳- مورخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ شرکت مهندسی و ساختمانی جهانپارس (سهامی خاص)، این شرکت برنده مناقصه سفارش خرید تجهیزات و شیرهای سرچاهی پروژه های لالی – بنگستان و بالارود گردیده است. مبلغ سفارش خرید تجهیزات به ترتیب به مبلغ ۶۳۲،۶۴۲ یورو (معادل ۲۹۹،۱۳۵ میلیون ریال) و مبلغ ۸۳۶،۳۹۸ یورو ( معادل ۳۹۵،۴۷۷ میلیون ریال ) بوده که با نرخ هر یورو ۴۷۲،۸۳۴ ریال ( نرخ فروش اسکناس یورو در تاریخ ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ در سامانه سنا ) به ریال تبدیل شده است. مدت زمان اجرای پروژه ۷ ماه پس از پرداخت پیش پرداخت می باشد.
#کچاد فراخوان عمومی در خصوص انتخاب پیمانکار پروژه تجهیز ، آماده سازی ، باطله برداری و استخراج سنگ آهن از بخش جنوبی معدن آنومالی ۱۰ ساغند

 

بتا سهم

#کدال_نگر

انجام معاملات در فرابورس ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *