جم پیلن

شرکت پلی پروپیلن جم با نماد #جم_پیلن در صنعت شیمیایی پایه فعالیت می کند. مهمترین محصول شرکت پلی پروپیلن می باشد. شرکت در سال گذشته مبلغ ۳۳۲۵ میلیارد تومان فروش داشته و در نهایت به سود ۱۱۰۳ میلیارد تومانی (۵۵۱ تومان به ازای هر سهم) دست یافته است.

شرکت در عملکرد ۹ ماهه خود با فروش ۴۱۱۲ میلیارد تومانی به سود ۱۲۰۱ میلیارد تومانی (۶۰۰ تومان به ازای هر سهم) دست یافته است.

همچنین در حال حاضر و تا پایان دی مجموع فروش شرکت ۵۰۳۲ میلیارد تومان است.

پیش بینی سود شرکت برای سال های مالی ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰:

✅ برای سال مالی ۱۳۹۹ با فرض نرخ های فعلی جهانی و دلار ۲۳ هزار تومان در ۲ ماه پایانی سال، توانایی سود سازی در محدوده ۸۵۰ تا ۹۰۰ تومان به ازای هر سهم را دارد.

✅ سال مالی ۱۴۰۰: با فرض نرخ های فعلی جهانی و دلار ۲۰ هزار تومان، شرکت توانایی سود سازی در محدوده ۹۵۰ تومان به ازای هر سهم را دارد.

✅ سال مالی ۱۴۰۰: با فرض نرخ های فعلی جهانی و و دلار ۲۲ هزار تومان، شرکت توانایی سود سازی در محدوده ۱۱۰۰ تومان به ازای هر سهم را دارد.

❇️❇️ اما با فرض اینکه دلار در سال آینده به طور میانگین ۱۷ هزار تومان باشد، شرکت قابلیت برآورد ۸۵۰ تومان سود دارد. (سناریو بسیار محتاطانه برای دلار )

⛔️⛔️ این برآورد نشان میدهد که با تمام مفروضات محتاطانه در حوزه دلار، در حال حاضر جم پیلن با پی بر ای تحلیلی ۶ تا ۸ مرتبه ای در حال معامله می باشد

تهیه شده: کانال تحلیلی پارسیس با همکاری کارگزاری بانک کارآفرین

تحلیل شرکت های بورس اوراق بهادار را در گزارش بازار بخوانید.
کانال تلگرام: https://t.me/farabibourse
ما را در آپارات دنبال کنید: http://www.aparat.com/kargozari.org
خرید و فروش آنلاین سکه و طلا : https://kargozari.org/2018/05/25/gold

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *