بخش نهم : نحوه مکاتبه با صرافی ها

در این قسمت  می خواهیم در مورد برخی از اصطلاحاتی که در بازارهای ارز دیجیتال است با هم صحبت کنیم و همچنین راجع به این مساله صحبت کنیم که اگر پول ما در یک صرافی بلوکه شد یا دچار مشکل شد یا هر مشکل دیگری چه طوری بتوانیم با آنها مکاتبه کنیم.

اخیرا یکسری از بیانیه ها آمده تحت این عنوان که مثلا صرافی بایننس با صرافی های دیگه قوانین خودشان را بیش از پیش دارند محکم تر و سخت تر می کنند برای اینکه  IPکشورهایی مثل ایران را اگر بررسی کنند مسدود کنند نگرانی های خیلی زیادی بوجود می آید به قول یکی از اساتید می گفت این مساله چیز تازه ای نیست که شما الان نگران شدید و این مساله چیزی است که تا الان همیشه بوده و در آینده هم خواهد بود پس مورد خیلی خاصی نیست. ما چند بار در قسمت WALLET  ها توصیه کردیم که پول خود را در صرافی هایی مثل بایننس و بطور کل WALLET  ها نگهداری نکنید…

 

بخش قبلی: انواع کوین مارکت

بخش بعدی: مدیریت سرمایه و ریسک (به زودی)

 

مشاهده همه ی قسمت های فیلم آموزشی آشنایی با ارزهای دیجیتال با پارسا یوسفی

 

فراچارت

#آموزش_ارزهای_دیجیتال  #ارز_دیجیتال #صرافی

برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *